Бесплатные предложения работы в Европейском союзе
Архивное объявление
Объявление, которое вас интересует, уже не действительно. Возможно, вскоре вновь появится подобное объявление. Пока что советуем посмотреть другие предложения.

Установщик гипсокартона

Monter płyt G/K- kontrakt na dłuższy okres

11 - 13 EUR брутто/час
Типы занятости трудовой договор
Типы работ временная
Дата публикации 29-10-2019
Дата завершения 12-03-2020

Мы предоставляем

транспорт за границу
жилье бесплатный

Мы требуем

опыт продолжительностью в 5

Описание вакансии

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Stanowisko Monter G/K
Miejsce pracy – Francja budowa w ST GEORGES DE ROUELLEY (departament 50 Manche, region Normandia)

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie godzinowe brutto 12 + 20% dodatek miesięczny (+10% premia końca misji,+10% ekwiwalent urlopowy),
-bonus za polecenie pracownika 500 zł brutto,
-umowę o pracę ma czas określony,
- możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych zgodnie z prawem francuskim od 36h w tygodniu+25%, od 44h+50%,
- zdalne załatwienie wszystkich formalności,
-opiekę polskiego koordynatora.

CZEGO OCZEKUJEMY?
Doświadczenie w pracy na monter płyt G/K
CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?
stawianie ścian kartonowo-gipsowych, działowych , izolacja ścian kartono