Столяр плотник

Fierar - Betonist

435 - 550 EUR нетто/неделя
Форма занятости агентство по трудоустройству
Рабочее время полный
Типы занятости договор о работе за рубежом
Типы работ временная
Дата публикации 09.01.2020

Мы предоставляем

транспорт на месте
проживание бесплатное

Мы требуем

опыт продолжительностью в 5
иностранный язык английский
водительские права B

Описание вакансии

Căutăm un fierar-betonist (dulgher în construcții) cu experiență și care pot lucra independent, care să se alăture proiectului de construire a unui cartier tradițional de case de familie în stil Olandez în zona Oegstgeest din Olanda. Numele proiectului este: "Oegstgeest aan de Rijn".

O zi la serviciu va consta în: amplasarea și cofrarea pereților și a pardoselilor (cofraje în sistemul NOE), lucrări bazate pe desene tehnice, efectuarea măsurătorilor.

Te interesează acest loc de muncă? Trimiteți-ne CV-ul dvs., iar Petru, specialistul nostru în recrutarea dulgherilor, vă va oferi mai multe informații despre acest proiect.

• Ai minim 5-10 ani experiență pe un post de fierar-betonist (si/sau dulgher cofraje de lemn)
• Ai experiență cu sistemele PERI/DOKA/ NOË
• Cunoști, la nivel comunicativ (minimum nivelul B1) limba engleză, germană ori olandeză
• Ai capacitatea de a citi desene (proiecte) tehnice și de a lucra pe baza acestora
Oferta noastră:

X Plată săptămânală
X Contract de muncă pe perioadă determinată conform legislației olandeze
X Asigurare de sănătate olandeză plătită de angajator
X Coordonator
X Cazare în camere single în locuințe echipate cu aparate și electronice cu media gratuit și acces WiFi
X Bani de concediu calculați în mod pro-rata și ore de vacanță săptamanal calculate în conformitate cu Legea CAO
X Scule electrice certificate și haine noi de lucru
X Rambursare pentru kilometri (cazare-proiect-cazare) și cheltuieli de călătorie de până la 50 € net pe săptămână dacă utilizați propria mașină
X Card combustibil atunci când utilizați o mașină a companiei JobXion
X Asistență în obținerea numărului SOFI și obținerea certificatului VCA (acoperim costul examenului!)

Despre companie: JobXion este o agenție certificată pentru ocuparea forței de muncă (nr. KRAZ 13137). Suntem prezenți în Olanda de 15 ani. În 2019, am avut peste 100 de proiecte pe lună, pentru car