Бесплатные предложения работы в Европейском союзе
Архивное объявление
Объявление, которое вас интересует, уже не действительно. Возможно, вскоре вновь появится подобное объявление. Пока что советуем посмотреть другие предложения.

Специалист по продажам

Konsultant ds. Sprzedaży

11 PLN брутто/месяц
Типы занятости трудовой договор
Типы работ постоянная
Дата публикации 13-12-2018
Дата завершения 12-03-2020

Описание вакансии

Butik z biżuterią, zlokalizowany w Galerii Malta, poszukuje pracownika.

Wymagania:

- Doświadczenie w handlu detalicznym mile widziane
- Znajomość języka angielskiego mile widziane
- Zorientowanie na wyniki
- Zdolność do reprezentowania stylu i image'u firmy Swarovski
- Odpowiedzialność
- Wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i przyjazna postawa w stosunku do klientów

Oferujemy:

-Pracę w prestiżowym i ekskluzywnym butiku
-Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
-Pracę w miłej atmosferze
-Atrakcyjny system premiowy
- Rabaty na biżuterię
- Umowę o pracę
- Wymiar czasu pracy: cały etat, 3/4 etatu lub 1/2 etatu
Brzask 23c
9
Poznań
60-369
Польша