Бесплатные предложения работы в Европейском союзе
Архивное объявление
Объявление, которое вас интересует, уже не действительно. Возможно, вскоре вновь появится подобное объявление. Пока что советуем посмотреть другие предложения.

Шеф-повар

Szef kuchni – praca w hotelu na Cyprze

1200 EUR брутто/месяц
Типы занятости трудовой договор
Типы работ постоянная
Дата публикации 27-02-2018
Дата завершения 12-03-2020

Мы предоставляем

жилье бесплатный

Мы требуем

опыт продолжительностью в 2
Иностранный язык английский

Описание вакансии

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

-praca w kuchni hotelowej
-odpowiedzialność za przygotowanie zamównień w restauracji hotelowej oraz barze nad basenem

Wymagania:

-dobra znajomość języka angielskiego lub greckiego
-doświadczenie na ww. stanowisku
Oferujemy:

-zatrudnienie na warunkach cypryjskich (praca nie w delegacji)
-atrakcyjne wynagrodzenie 1200,00 euro/mies. netto
-zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
-składki oraz podatki odprowadzane na Cyprze przez Pracodawcę
-możliwość pracy w nadgodzinach
-możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
-wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
-ubezpieczenie dla Pracownika
-nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji)