Бесплатные предложения работы в Европейском союзе

Руководитель строительства

kierownik budowy SRK - sterowanie ruchem kolejowym

3000 - 6000 EUR брутто/месяц
Типы занятости договор о работе за рубежом
Типы работ постоянная
Дата публикации 13.01.2020

Мы предоставляем

транспорт за границу
проживание бесплатное

Мы требуем

опыт продолжительностью в 3
водительские права B

Описание вакансии

Kierownik budowy kolei: SRK - sterowanie ruchem kolejowym
Poszukiwany specjalista do kierowanie nowym projektem: budowa linii kolejowej
Pracodawca: czeska firma/Praga
Teren budowy: Polska
Warunki: bardzo atrakcyjne warunki dla kadry kierowniczej z doswiadczeniem
Umowa: kontrakt na dowolny okres czasu, umowa o prace lub inne

Preferowani specjalisci z doswiadczeniem w DB, PKP lub inne
Wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe na stanowisku dyrektora kontraktu, zastępcy dyrektora kontraktu lub kierownika budowy, w zarzadzaniu projektami.

Zakres pracy: zaprojektowanie i wykonanie robót np. Instalacja urządzeń sterowania ruchem kolejowym i sygnalizacji oraz urządzeń kolejowej sieci telekomunikacyjnej