Бесплатные предложения работы в Европейском союзе

Региональный управляющий

Kierownik Robót Montażowych

7500 PLN брутто/месяц
Типы занятости трудовой договор
Типы работ постоянная
Дата публикации 20.11.2019

Мы требуем

опыт продолжительностью в 2
водительские права B

Описание вакансии

Otis Elevator Company lider na rynku produkcji, montażu
i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych poszukuje kandydatów do stałej pracy na stanowisku:

Polska (Wrocław, Gdańsk)

Główne obowiązki:
• Zarządzanie procesem projektów montażu urządzeń dźwigowych (windy oraz schody ruchome),
• Planowanie prac wewnętrznych zespołów montażowych oraz firm podwykonawczych,
• Nadzór nad poprawnością oraz terminowością wykonywanych prac montażowych,
• Zarządzanie budżetami realizowanych projektów,
• Forecastowanie wyników oraz optymalizowanie kosztów,
• Udział w przygotowaniu oraz praca z dokumentacją projektową,
• Współpraca z klientami firmy przy realizowanych projektach montażowych (generalni wykonawcy, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe).
Wymagania:
Oczekujemy:
• Doświadczenia w branży technicznej przy prowadzeniu projektów, mile widziane w branży dźwigowej,
• Doświadczenia w pracy z firmami podwykonawczymi,
• Wykształcenia wyższego tech
Oferujemy:
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem benefitów pozapłacowych,
• Ciekawą pracę przy realizacji kluczowych dla firmy projektów,
• Rozwój zawodowy, możliwość podnoszenia kwalifikacji, zdobywania wiedzy oraz doświadczenia,
• Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego.

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.