Бесплатные предложения работы в Европейском союзе

Работник сбора фруктов и овощей

Pakowanie, sortowanie, segregacja, owoców i warzyw

10.1 - 13 EUR брутто/час
Форма занятости агентство по трудоустройству
Рабочее время полный
Типы занятости договор о работе за рубежом
Типы работ временная
Дата публикации 18-03-2020
Дата завершения 18-04-2020

Мы предоставляем

транспорт за границу, на месте
жилье дополнительно платное

Видео объявления

Описание вакансии

Jeśli jesteś już w Holandii i szukasz pracy aplikuj. Mamy 150 miejsc pracy! (owoce, warzywa, szklarnie) Z nami masz możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz! Organizujemy regularne wyjazdy z Polski do Holanii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy w Niderlandach!

Opis stanowiska: Do zadań powierzonych pracownikowi należą czynności związane z produkcją towarów spożywczych (głównie przy sortowaniu, pakowaniu owoców i warzyw zgodnie z wytycznymi). Praca odbywa się na hali lub magazynie, przy lini i taśmie produkcyjnej. Przygotowujemy produkty do wysyłki sprawdzając ich jakość. Dla osób znających komunikatywnie język angielski oferujemy pracę przy zbieraniu zamówień, skanerze, lub na wózku EPT.

Oferujemy:
- legalną pracę w Holandii dostępną od zaraz,
- atrakcyjne wynagrodzenie od 10,10E/h do 11,50E/h podstawy
- płatne dodatkowo nadgodziny i prace weekendowe 25% i 50% więcej
- możliwość pracy do 51 godzin tygodniowo (lub więcej za dodatki funkcyjne)
- wypłaty tygodniowe przelewane co piątek na konto,

- zagwarantowane ubezpieczenie i transport do i z pracy,
- wspólne zakwaterowanie dla par i grup znajomych (domki/mieszkania/hotel),
- zorganizowany transport z Polski do Holandii i z powrotem.

Oczekujemy:
- dyspozycyjności do wyjazdu samemu lub w parze/grupie
- sprawności umożliwiającej podjęcie pracy fizycznej,
- chęci do pracy od poniedziałku do soboty.

Stawka:
10,10 €/h proste prace produkcyjne przy sortowaniu, pakowaniu produktów,
10,18€/h–11,08 €/h budowa wózków , order picker, oferty z komunikatywnym angielskim
11,37€/h–13,00 €/h operatorzy wózków (EPT, Heftruck, Reachtruck, team leaderzy, operatorzy maszyn)

Uzyj przycisku Aplikuj i wypełnij formularz on-line. Prosto, szybko i skutecznie!