Бесплатные предложения работы в Европейском союзе
Архивное объявление
Объявление, которое вас интересует, уже не действительно. Возможно, вскоре вновь появится подобное объявление. Пока что советуем посмотреть другие предложения.

Производственный рабочий

Pracownik produkcji (branża komputerowa)

Типы занятости трудовой договор
Типы работ постоянная
Дата публикации 18-11-2015
Дата завершения 12-03-2020

Мы требуем

Иностранный язык Требуеться

Описание вакансии

PRACOWNIK PRODUKCJI(Niemcy)

Miejsce pracy: Eschenbach in der Oberpfalz (Bawaria)

Nr ref.: PP/KM/Ł

Praca na stanowisku produkcyjnym przy częściach elektronicznych do komputerów (płytki)

Doświadczenie w pracy na produkcji
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Dobry stan zdrowia
Gotowość do wyjazdu „od zaraz”
Osoby zainteresowane stanowiskiem pracy i spełniające kryteria prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected] W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.

Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowo płatne nadgodziny, noce i niedziele
Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
Praca w systemie zmianowym
Oferta dla mężczyzn i kobiet
Wróblewskiego
18
Łódź
93-578
Польша