Бесплатные предложения работы в Европейском союзе
Архивное объявление
Объявление, которое вас интересует, уже не действительно. Возможно, вскоре вновь появится подобное объявление. Пока что советуем посмотреть другие предложения.

Программист

PHP Developer

Типы занятости трудовой договор
Типы работ постоянная
Дата публикации 14-04-2017
Дата завершения 12-03-2020

Мы требуем

cv документ требуеться
опыт продолжительностью в 2

Описание вакансии

Żeby dołączyć do naszego zespołu developerskiego rozwijającego portal musisz:
- umieć pisać czysty i czytelny kod
- lubić pracę zespołową
- mieć chęci do poszerzania wiedzy, rozwoju i śledzenia najnowszych trendów
- chętnie podejmować wyzwania
- być kreatywny, komunikatywny, zaangażowany i elastyczny
- posiadać zdolności analitycznego myślenia

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość technologii PHP (OOP)
- doskonała komercyjna znajomość frameworka Symfony2 (w tym Doctrine)
- minimum 2 lata doświadczenia przy pracy nad serwisami webowymi obsługującymi duży ruch
- bardzo dobra znajomość SQL (z naciskiem na MySQL)
- umiejętność projektowania optymalnych skalowalnych baz danych
- umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji GIT
- praktyczna znajomość wzorców projektowych
- znajomość Javascript, RequireJS, jQuery
- doświadczenie w projektowaniu oraz implementacji REST API
- znajomość technologii webowych po stornie klienta (Client Side)
- znajomość baz danych NoSQL
- Zatrudnienie w pełnym wymiarze
- Duży wpływ na projektowane rozwiązania
- Przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu
- Możliwość pracy zdalnej 2 razy w tygodniu
- Elastyczne godziny pracy
- Swobodę wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
M. Nenckiego
136A
Wrocław
52-202
Польша