Бесплатные предложения работы в Европейском союзе
Архивное объявление
Объявление, которое вас интересует, уже не действительно. Возможно, вскоре вновь появится подобное объявление. Пока что советуем посмотреть другие предложения.

Общестроительный рабочий

Pracownik wykończeniowy

Типы занятости трудовой договор
Типы работ временная
Дата публикации 19-10-2017
Дата завершения 12-03-2020

Мы предоставляем

жилье бесплатный

Мы требуем

опыт продолжительностью в 3
водительские права B

Описание вакансии

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Francja / Luksemburg
Numer referencyjny: PO/10/17FR/LUX

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• montaż ścian z płyt kartonowo-gipsowych oraz sufitów podwieszanych

WYMAGANIA:
• min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
• duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych robót,
• mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji na podobnym stanowisku
• możliwość wyjazdu własnym samochodem

OFERUJEMY:
• legalne zatrudnienie na terenie Francji, Luksemburga
• umowę o pracę tymczasową,
• 35 godzin pracy tygodniowo,
• nadgodziny,
• zakwaterowanie,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.
TEL. 666 826 905
KONTAKT:
Więcej informacji pod numerem telefonu: +12 290 44 53 / 666 826 905