Бесплатные предложения работы в Европейском союзе

Медсестра

Pielęgniarka, Pielęgniarz – Norwegia

203 NOK брутто/час
Типы занятости договор о работе за рубежом
Типы работ постоянная
Дата публикации 14.01.2020

Мы предоставляем

транспорт за границу
проживание бесплатное

Мы требуем

cv документ требуеться
опыт продолжительностью в 1

Описание вакансии

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w Norwegii na stanowisku:

Miejsce pracy: Norwegia

Oczekujemy:

 Kwalifikacji zawodowych oraz doświadczenia na adekwatnym stanowisku
 Dokumentacji potwierdzającej posiadane kwalifikacje
 Motywacji do nauki języka norweskiego
 Pozytywnych referencji
 Elastyczności i otwartości na nowe wyzwania
 Prawa jazdy kat. B
Oferujemy:

 Pracę na terenie Norwegii w służbie zdrowia o wysokim standardzie
 W pierwszym okresie zatrudnienie w ramach 2-miesięcznego płatnego stażu w roli asystenta pielęgniarza/pielęgniarki, następnie zatrudnienie na samodzielnym stanowisku
 Umowę o pracę na pełen etat na czas określony (min. 24 - miesięcy) na stanowisku pielęgniarki, podpisaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
 Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskim systemem płac oraz dodatki wynikające ze zmianowego systemu pracy
 Szczegółową ofertę i kontakt z konsultantem Adecco podczas całego procesu rekrutacji
 Bezpłatny kurs języka norweskiego online oraz dostęp do multimedialnych narzędzi do nauki (start: Luty 2020)
 Stacjonarny kurs języka norweskiego - zapewnione zakwaterowanie, pełne wyżywienie i materiały szkoleniowe w trakcie kursu
 Pełne przygotowanie do egzaminów językowych i do pracy zawodowej w Norwegii
 Roczny, bezpłatny kurs języka norweskiego (online)