Бесплатные предложения работы в Европейском союзе

Маляр

Malarz z dyplomem mistrza lub czeladnika

3000 - 3400 EUR брутто/месяц
Типы занятости трудовой договор
Типы работ постоянная
Дата публикации 17-01-2020

Мы предоставляем

жилье бесплатный

Мы требуем

опыт продолжительностью в 5
Иностранный язык немецкий
водительские права B

Описание вакансии

Hörmannshofer Fassaden – rodzinna firma i zarazem renomowany specjalista od docieplenia fasady budynków z ponad 50 letnia tradycją, zatrudniający prawie 400 pracowników, poszukuje uczciwego, zaangażowanego Malarza na stanowisko Serwisanta (z papiermi mistrzowskimi, czeladniczymi lub wieloletnim doswiadczeniem zawodowym). Praca na terenie Niemiec w jednym z naszych oddziałów na Bawarii w miejscowości Pöttmes.

Przewidywane rozpoczęcie prac na elewacjach planowane jest z początkiem miesiąca lutego. Rozmowy z chętnymi kandydatami rozpoczną się od 7 Stycznia 2020 roku.

Zakres obowiązków:

Drobne naprawy malarskie elewcji budynków
Prace malarskie na zewnątrz
Prace serwisowe

Oczekujemy czystej, solidnej i zgodnej z naszymi standardami jakościowymi współpracy. Zadbany wygląd zewnętrzny i wysoka kultura osobista jest wymagana.
Z naszej strony oferujemy:

- Stabilne i długoterminowe miejsce pracy, niemiecka i legalna umowa, bezpośrednie zatrudnienie w naszej firmie
- Pensja jest płatna zawsze dwa razy w miesiącu
- Na własne życzenie istnieje możliwość pracy w soboty
- Płatny urlop, świadczenia socjalne są płacone, diety, premie
- Możliwość zamieszkania, częściowo odpłatnie, obliczalne od podatku – bardzo dogodne warunki mieszkaniowe
- Koleżeńską atmosferę w pracy, opiekę naszego kierownictwa budowy.
- Samochód firmowy w czasie godzin pracy, narzędzia, ubranie robocze
- Szkolenie w naszej akademii
- Samodzielną i interesującą pracę