Лакировщик

Lakiernik proszkowy - Stala praca - Niemcy

15 - 18 EUR брутто/час
Типы занятости трудовой договор
Типы работ постоянная
Дата публикации 14.01.2020

Мы предоставляем

проживание бесплатное

Мы требуем

cv документ требуеться
опыт продолжительностью в 3
иностранный язык немецкий

Описание вакансии

W celu bezposredniego zatrudnienia w firmie niemieckiej poszukuje osobe na stanowisko: lakiernik proszkowy. Praca od zaraz.
Umowa o prace na czas nieokreslony, na pelnych niemieckich warunkach, zawarta bezposrednio z pracodawca.

Miejscowosc: Konstanz (Jezioro bodenskie)

Glowne obowiazki:
- Przygotowywanie powierzchni do lakierowania
- Lakierowanie proszkowe elementow stalowych, ocynkowanych i aluminiowych zgodnie z wymaganiami jakosciowymi
- Obsluga urzadzen do malowania proszkowego.

Wymagania:
- Doswiadczenie jako lakiernik proszkowy
- Kommunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
- Odpowiedzialnosc, dokladnosc
- Motywacja do pracy
- Bez nalogow alkoholowych
Oferujemy:
- Niemiecka umowa o prace na pelnych niemieckich warunkach zawarta bezposrednio z firma niemiecka
- Praca na miejscu nie w delegacji
- Oplacane skladki ubezpieczeniowe i emerytalne
- Mile widziane nadgodziny, mozliwosc pracy w soboty
- Wynagrodzenie: 15.00 Euro/h brutto pierwszy miesiac
- 16.00 Euro/h brutto od drugiego miesiaca (zalezne od kwalifikacji zawodowych)
- Zaorganizowane zakwaterowanie (platne 350, - Euro, pokoj dwuosobowy)

Zainteresowane osoby, ktore spelniają powyzsze wymagania prosimy o przeslanie swojego CV w jezyku polskim lub niemieckim

Kontakt telefoniczny od pn.-pt. w godz. 8.30-16.00

Firma Borys Personalvermittlung