Бесплатные предложения работы в Европейском союзе
Архивное объявление
Объявление, которое вас интересует, уже не действительно. Возможно, вскоре вновь появится подобное объявление. Пока что советуем посмотреть другие предложения.

Каменщик

Murarz Francja

1500 EUR нетто/месяц
Форма занятости агентство по трудоустройству
Рабочее время полный
Типы занятости трудовой договор
Типы работ временная
Дата публикации 02-04-2020
Дата завершения 03-05-2020

Мы предоставляем

жилье бесплатный

Мы требуем

cv документ требуеться
опыт продолжительностью в 3
водительские права B

Описание вакансии

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

W chwili obecnej, dla naszego stałego klienta, rekrutujemy osoby chętne do pracy na stanowisku:
Murarz – praca we Francji

Wymagane:
Doświadczenie w pracy na stanowisku Murarz (minimum 3 lata)
Wykonywanie zbrojeń i szalunków min 3 lata doświadczenia
Umiejętność wykonywania prac budowlanych - prace murarskie i zbrojeniowe, montaż i demontaż szalunków, betonowanie
Zaangażowanie i chęć do pracy
Samodzielność
Prawo jazdy kat B
Mile widziana znajomość j. francuskiego
Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące - stała współpraca
Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem

Pracodawca zapewnia:
Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę)
Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo (możliwe nadgodziny płatne dodatkowo)
Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
Bezpłatne zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy
Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy (refundacja do wysokości biletu autobusowego)

Praca od zaraz, możliwość współpracy długoterminowej.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.