Бесплатные предложения работы в Европейском союзе
Архивное объявление
Объявление, которое вас интересует, уже не действительно. Возможно, вскоре вновь появится подобное объявление. Пока что советуем посмотреть другие предложения.

фермер

Gospodarstwo Kóz - Praca dla Par

1680 - 1950 EUR нетто/месяц
Форма занятости работодатель
Рабочее время полный
Типы занятости трудовой договор
Типы работ постоянная
Дата публикации 10-10-2019
Дата завершения 12-03-2020

Мы предоставляем

транспорт на месте
жилье дополнительно платное

Мы требуем

cv документ требуеться
Иностранный язык немецкий, английский, нидерландский
водительские права B

Описание вакансии

Jesteśmy holenderska agencja pośrednictwa pracy. Działamy od kilkunastu lat w sektorze rolnym, a w szczególności współpracujemy z gospodarzami zajmującymi się hodowla krów oraz kóz na mleko. Właśnie na tego typu gospodarstwach oferujemy zatrudnienie.

Aktualnie poszukujemy pary na następujące stanowiska:
- pracownik gospodarstwa kóz (bez doświadczenia)

Do Waszych obowiązków należeć będzie:
- obsługa dojarek mechanicznych
- inne czynności związane z pracą na gospodarstwie kóz, opieka nad zwierzętami

WYMAGANIA:
- chęć do pracy z kozami;
- podstawowa znajomość jednego z języków obcych(angielski, niemiecki, holenderski);
- odpowiedzialność oraz samodyscyplina;
- PRAWO JAZDY KAT. B (własny samochód będzie atutem)

ZAPEWNIAMY:
- stałą pracę z dogodnym systemem urlopowym (6 tygodni pracy – 3 tyg. Wolnego, bądź 8/4);
- 50-60 godzin pracy tygodniowo;
- tanie i godne zakwaterowanie (w domu lub mieszkaniu);
- transport do i z pracy;
Leegveld
7
Deurne
5753SG
Нидерланды
Другие предложения этого работодателя