Бесплатные предложения работы в Европейском союзе

фермер

Gospodarstwo Kóz - Praca dla Par

1680 - 1950 EUR нетто/месяц
Форма занятости работодатель
Рабочее время полный
Типы занятости трудовой договор
Типы работ постоянная
Дата публикации 10.10.2019

Мы предоставляем

транспорт на месте
проживание дополнительно платное

Мы требуем

cv документ требуеться
иностранный язык немецкий, английский, нидерландский
водительские права B

Видео объявления

Описание вакансии

Jesteśmy holenderska agencja pośrednictwa pracy. Działamy od kilkunastu lat w sektorze rolnym, a w szczególności współpracujemy z gospodarzami zajmującymi się hodowla krów oraz kóz na mleko. Właśnie na tego typu gospodarstwach oferujemy zatrudnienie.

Aktualnie poszukujemy pary na następujące stanowiska:
- pracownik gospodarstwa kóz (bez doświadczenia)

Do Waszych obowiązków należeć będzie:
- obsługa dojarek mechanicznych
- inne czynności związane z pracą na gospodarstwie kóz, opieka nad zwierzętami

WYMAGANIA:
- chęć do pracy z kozami;
- podstawowa znajomość jednego z języków obcych(angielski, niemiecki, holenderski);
- odpowiedzialność oraz samodyscyplina;
- PRAWO JAZDY KAT. B (własny samochód będzie atutem)

ZAPEWNIAMY:
- stałą pracę z dogodnym systemem urlopowym (6 tygodni pracy – 3 tyg. Wolnego, bądź 8/4);
- 50-60 godzin pracy tygodniowo;
- tanie i godne zakwaterowanie (w domu lub mieszkaniu);
- transport do i z pracy;