Бесплатные предложения работы в Европейском союзе
Архивное объявление
Объявление, которое вас интересует, уже не действительно. Возможно, вскоре вновь появится подобное объявление. Пока что советуем посмотреть другие предложения.

Бармен

Barman- Barmanka

1900 EUR брутто/месяц
Типы занятости трудовой договор
Типы работ постоянная
Дата публикации 16-09-2019
Дата завершения 12-03-2020

Мы предоставляем

жилье бесплатный

Мы требуем

опыт продолжительностью в 2
Иностранный язык немецкий
водительские права B

Описание вакансии

Firma JHI Personaldienstleistung obecnie poszukuje osób do prowadzenia "The London Tearoom § Pub“ na stanowisku:
Miejsce pracy: okolice Rosenheim, Niemcy
Oferta pracy jest od 01. pazdziernika 2019
WYMAGANIA:
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym! swobodna komunikacja,
• Prawo jazdy Kat.B,
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (ze wglądu na gości z Europy),

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• dyspozycyjność,
• obsługa klienta, prowadzenie Pabu,
• obsługa baru, serwowanie różnego rodzaju herbat, napojów drinków, alkoholi
• dbanie o czystość w miejscu pracy,
Współpraca z personelem.
• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą niemieckim, na warunkach niemieckich,
• mieszkanie personalne,
• niemiecka umowa o pracę na pełny etat,